MUDr. Hana Houdková – Psychiatrická ambulance

MUDr. Hana Houdková – Ortopedická ambulance

2. patro

Tel.: 735 512 311 (v pracovní dny mezi 13. a 17. hodinou)

Ordinační hodiny:

každé úterý od 12 do 18 hodin – dle objednání

Ceník úkonů od 1. 10. 2017:

• Komplexní psychiatrické vyšetření  1200 Kč
  • Cílené psychiatrické vyšetření          600 Kč
  • Kontrolní psychiatrické vyšetření      300 Kč
  • Jednotlivá konzultace 50 min            500 Kč

Vážení pacienti,

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd.

Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Při nejasnostech nebo jiných dotazech se na mne bez problémů obraťte při kontrole v ambulanci.

MUDr. Hana Houdková